ISICAM SİSTEMLERİ C SERİSİISICAM SİSTEMLERİ C SERİSİ, Isıcam güvencesiyle üretilen standart düzeyde yalıtım ve tasarruf sağlayan klasik seridir. Isı kayıplarını tek cama göre %50 azaltır, yakıt giderlerinden tasarruf sağlar.

Yeni yapılan veya yenilenen konutlar ve güneş kontrol camları ile birlikte ticari binalarda kullanılır.

Isıcam Sistemleri, yalnızca Şişecam Düzcam tarafından düzenli olarak denetlenen Isıcam Yetkili Üreticileri tarafından üretilebilir. Üretim kaynaklı hatalara karşı 10 yıl süreyle garantimiz altındadır.

Isıcam’ınızı Kişiselleştirin

Isıcam C L:

Emniyet ve Güvenlik sağlayan Şişecam Lamine Cam kullanılarak üretilen Isıcam ünitesi, ısı yalıtımına ek olarak camın kırılma halinde dağılmasını önleyerek oluşabilecek yaralanmaları engeller.

Isıcam C AL:

Gürültü kontrolü sağlayan Şişecam Akustik Lamine Cam kullanılarak üretilen Isıcam ünitesi, ısı yalıtımına ek olarak ses yalıtımı da sağlayarak gürültü geçişlerini azaltırken, Şişecam Lamine Cam’ın emniyet ve güvenlik özelliğine de sahiptir.

Isıcam C R:

Güneş kontrol özelliği sağlayan Şişecam Renkli Düzcam kullanılarak üretilen Isıcam ünitesi, ısı yalıtımına ek olarak bina içine güneş ısısı girişini sınırlar, güneşin aşırı parlaklığını denetler ve klima kullanılan ortamlarda soğutma enerjisi tüketimini, dolayısıyla soğutma giderlerini azaltır.

Isıcam C RF:

Güneş kontrol özelliği sağlayan reflektif camlar Şişecam Tentesol ve Şişecam Tentesol Titanyum kullanılarak üretilen Isıcam ünitesi, ısı yalıtımına ek olarak bina içine güneş ısısı girişini sınırlar, güneşin aşırı parlaklığını denetler ve klima kullanılan ortamlarda soğutma enerjisi tüketimini dolayısıyla soğutma giderlerini azaltır. Reflektif özelliği nedeniyle ışığın kuvvetli olduğu yönden bakıldığında ayna etkisi yaratır. Cam cepheli ticari binalarda görsel bütünlük sağlar.

Teknik Özellikler

Isıcam Sistemleri, Şişecam Düzcam tarafından üretilen ve/veya satışı yapılan iki veya daha çok sayıda cam plakanın aralarında ortam basıncına uygun kuru hava veya gazları barındıracak şekilde fabrika şartlarında bir araya getirilmesi ile oluşan yalıtım camı ünitesidir.

Performans Tablosu

Performans Değerleri
Isıcam Sistemleri Cam Kombinasyonu Gün Işığı (EN 410) Güneş Enerjisi (EN 410) Isı geçirgenlik Katsayısı
(U değeri) W/m2K
(EN 673)
Geçirgenlik %Dışa
Yansıtma %
Toplam
Geçirgenlik
%
Gölgeleme Katsayısı Hava Argon
Isıcam Sistemleri C Serisi 4+12+4 80 14 750,86 2,9 2,7
4+16+4 2,7 2,6

CE

Isıcam Sistemleri C Serisi 4+16+4

Isıcam Sistemleri C Serisi 4+12+4

Not: Diğer özellikteki Isıcam Sistemleri CE Performans Beyanları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Şişecam Performans Hesaplayıcı için tıklayınız...

İletişim

 Adres Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Dumlupınar Cad. No:10 Malıköy-Ankara
 Telefon 0(312) 385 4940 (Pbx)  Fax 0(312) 385 4942
 Eposta grupcam@grupcam.com.tr


ŞişeCam
Isıcam Yetkili Üreticisi