ISICAM SİSTEMLERİ Nedir?


Isıcam Sistemleri®, Şişecam Düzcam’ın yalıtım camı ünitelerinin genel markası olup Şişecam Düzcam tarafından sertifikalandırılan ve düzenli olarak denetlenen Isıcam Yetkili Üreticilerinin tesislerinde üretilir. Üretim kaynaklı hatalara karşı 10 yıl süreyle garantimiz altındadır.

Isıcam markası üretimde;

  • Cam ve yan malzemelerin uygun kalitede ve miktarda kullanıldığının,
  • Üretimin sürekli olarak uygun şartlarda ve modern teknolojiler kullanılarak gerçekleştirildiğinin güvencesidir.

Isıcam Sistemleri®, iki veya daha çok sayıda cam plakanın aralarında ortam basıncına uygun kuru hava veya gazları barındıracak şekilde fabrika şartlarında bir araya getirilmesiyle oluşan yalıtım camı ünitesidir. Isıcam üniteleri, iç ortam ile dış ortam arasındaki ısı transferini geciktirmek yoluyla yalıtım sağlar.

Isıcam Sistemleri®; camdaki üstün teknolojisi ve yılların deneyimiyle her yaşam alanının ihtiyacına yönelik çözümler üreten yalıtım camları sunar.

Isıcam Sistemleri®, kullanılan camların özelliklerine bağlı olarak;

  • Isı yalıtımı ve/veya güneş kontrolü
  • Gürültü Kontrolü
  • Emniyet ve/veya güvenlik
gereksinimlerinin birini ya da hepsini üç farklı serisi ve tercih edilecek ek özellikler ile karşılar.

C SERİSİIsıcam güvencesiyle üretilen standart düzeyde yalıtım ve tasarruf sağlayan klasik seridir.
S SERİSİYüksek nitelikli ısı kontrol kaplamalı Şişecam Low-E Cam’ları ile üretilen seridir. Sıradan çift camlara göre ısı kaybını % 50 azaltarak kışın yakıt masraflarını azaltır ve enerji tasarrufu sağlar.
K SERİSİ Yüksek nitelikli ısı ve güneş kontrol kaplamalı Şişecam Solar Low-E Cam’ları ile üretilen seridir. Sıradan çift camlara göre ısı kaybını % 50 azaltarak kışın yakıt, güneş ısısının içeriye girişini % 40 azaltarak da yazın klima masraflarını azaltır ve enerji tasarrufu sağlar.

İletişim

 Adres Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Dumlupınar Cad. No:10 Malıköy-Ankara
 Telefon 0(312) 385 4940 (Pbx)  Fax 0(312) 385 4942
 Eposta grupcam@grupcam.com.tr


ŞişeCam
Isıcam Yetkili Üreticisi