HAKKIMIZDA

1993’ten beri farklı hayatlara, farklı ülkelere aynı pencereden bakıyoruz. Uzun yıllardır emek verdiğimiz sektörümüzde milyonlarca kişinin yüzünü güldürüyor, üst düzey müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Firmamız, her türlü mimari cephe ve konut uygulamaları için özel olarak tasarlanmış doğrama, cephe kaplama, parapet camları ve diğer ürünleri yüksek kalitede üreterek müşteriye sunmaktadır.

Ankara Anadolu OSB’de bulunan üretim tesisimizde artan kapasite, ürün çeşitliliği ve ileri teknolojili makine yatırımlarıyla sürekli gelişim hedefini başarıyla sürdürüyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini ön planda tutarak yola çıkıyor, tüm projelerimizde cama değer katmayı öncelik edinip adımızı kalite ve güvenle özdeşleştiriyoruz. 30 yılı aşkın bir süredir sektörümüzdeki yenilikçi yaklaşımımızla üretim ve hizmetlerimizde en üst düzeyde verimlilik sağlıyoruz.

Grupcam olarak, gelecekte de müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak ve sektördeki öncü konumumuzu sürdürmek için araştırma ve geliştirmeye önem vermeye devam edeceğiz. Kalitemizle, güvenilirliğimizle ve sürekli gelişim anlayışımızla gelecekte de tıpkı şu an olduğu gibi sektörde öncü bir konumda olmayı hedefliyoruz.

Grupcam olarak, dünyanın dört bir yanında gururla ülkemizi temsil ediyor, geniş ihracat ağımız sayesinde tüm dünyada farklı şehirlere aynı pencereden bakmanızı sağlıyoruz. Üretimlerimizin çoğunu ihraç ederek ülkemize katma değer sağlıyor ve uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimlerimizle global dünyada yeni pazarlara açılıyoruz.

Amacımız

Müşterilerimizin ilk tercih ettiği çözüm ortağı olarak, nitelikli yalıtım camı üretimi ve cam işlemede odaklandığımız pazarlarda cama ürün ve hizmet kalitemizle değer katarız.

Hedefimiz

Sürdürülebilir büyüme ile ürün çeşitliliğimizi arttırarak kaliteli ürün ve hizmet ilkemizden ödün vermeksizin, mimari cam alanında vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmayı; nitelikli referans projelerimizin sayısını her geçen gün daha da arttırmayı hedefliyoruz.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

KALİTE

Belirlenmiş norm ve standartlara uygun ürün üretir, kaliteli üretimden hiçbir şartta taviz vermeyiz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimizin tekliften teslimata tüm deneyiminden memnun kalmasını sağlar, ürünün yanında kaliteli hizmet veririz.

ÇÖZÜM ODAKLILIK

Müşterilerimiz ve diğer tüm paydaşlarımız için bahane değil, çözüm üretiriz. Tüm ilişkilerimizde çözüm odaklılık önceliğimizdir.

GÜVEN

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve diğer tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde güven yaratırız.

0

ÜRETİM KAPASİTESİ

0

ÜRÜN

0

REFERANS PROJE

0

YILLIK TECRÜBE